Reorganizacja PS Race w Project Cars 2
Zaloguj
Szukaj
Display results as :
Advanced Search
Poll
Statistics
Mamy 154 zarejestrowanych użytkownikówOstatnio zarejestrował się Tymur_SWD_Nasi użytkownicy napisali 2548 wiadomościin 176 subjects

Share
Go down
avatar
Admin
Posts : 143
Reputacja : 7
Join date : 07/02/2018
Zobacz profil autorahttp://www.psrace.com

Reorganizacja PS Race w Project Cars 2

on Pon Mar 26 2018, 16:32
Hej wszystkim,
Do wielu z was dotarła nowina o tym, że po obecnym evencie nasza liga przejdzie lekką reorganizacje. Będzie to zmiana dobra, abyśmy mogli w pełni nazywać się Ligą. Zacznę od początku.
W środowisku Sim Racingu jesteśmy odbierani jako eventowcy, a nie jako liga z prawdziwego zdarzenia. Partnerów, sponsorów, evenciki jakie organizujemy raczej nie interesują. Przez ostatnie miesiące robiłem rozenanie na naszej arenie i starałem się wybadać teren jak jesteśmy odbierani jako potencjalna marka. Dużo się dowiedziałem, zaczęły się rozmowy Organizacyjne, żeby rozwiązać problem. Postanowiliśmy - Seba, Sieniu, Axe - o zmianie, zaczęła się współpraca z największym polskim portalem o ps4, to już wiecie. Kolejnym krokiem jest zmiana nastawienia i celu w jakim podążamy. Dlatego pojawił się slot poniedziałkowy oraz jest ciągnięty slot piątkowy. Każdy puzel ma swoją rolę do odegrania. 
Zacznijmy od tego, że teraz będziemy tworzyć ligę. Oznacza to, że skupimy się na jednej klasie, która będzie trwała z reguły jeden sezon - około 10 wyścigów. Tak organizować będziemy pod rząd dwa sezony, a następnie event, aby pośmigać czymś innym. Co to ma na celu? Ano to, żebyśmy czuli się pewnie w jednej klasie, abyśmy rozwijali siebie, a nie stali w miejscu skacząc z kwiatka na kwiatek, a co najważniejsze, abysmy przyciągneli sponsorów i zagwarantowali wam ciekawe nagrody. 
Celem naszym jest pokazanie światu, że Sim Racing nie żyje tylko na PC, a na konsolach są ludzie na wysokim poziomie, którzy by pokazali wielu Pececiarzom gdzie jest ich miejsce - najlepszym przykładem jest Diego.
Jeżeli nudzicie się jazdą jedną klasą, ok - wchodzi tutaj omawiany poniedziałek lub piątek, gdzie będziemy latać czymś innym, natomiast relacje Live z komentarzem oraz wizerunkiem LIGI, będzie w niedzielę. 
Klasy jeszcze nie mamy ściśle określonej, przyglądamy się obecnie trzem. Co wyjdzie? Dowiecie się już wkrótce. 
Pozdrawiamy, 
Organizcja PS Race.
Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach