Zmiany w systemie pogodowym
Zaloguj
Szukaj
Display results as :
Advanced Search
Poll
Statistics
Mamy 154 zarejestrowanych użytkownikówOstatnio zarejestrował się Tymur_SWD_Nasi użytkownicy napisali 2548 wiadomościin 176 subjects

Share
Go down
avatar
Admin
Posts : 143
Reputacja : 7
Join date : 07/02/2018
Zobacz profil autorahttp://www.psrace.com

Zmiany w systemie pogodowym

on Pon Kwi 30 2018, 12:38
Witajcie,
Po wczorajszej zadymie podczas wyscigu i po nim, oraz po braku komunikacji postanowiliśmy zareagować i wyjaśnić kilka rzeczy. 
1. Zmiany w systemie pogodowym będą lekkie: przestajemy jeździć w deszczu, bo gra ewidentnie ma problemy z generowaniem ilości wody na niektórych torach. Nowa pogoda jest podana na Discord na kanale pogodowym.
2. Będzie odbywać się podwójne losowanie: Ilość slotów, oraz pogoda w nich. Demo jest na Discord.
3. Po tym z czym wczoraj sie spotkaliśmy powstaje żelazna zasada. Mamy dość tego, że każda decyzja spotyka sie z krytyką i oburzeniem, że jesteśmy mieszani z błotem jak nam się powinie noga i popełnimy błąd - zdarza się, nikt nie jest idealny. Przeprosiliśmy.
Jeżeli jeszcze w stronę któregokolwiek z organizatorów, lub uczestników będzie jeszcze raz prowadzona taka batalia słowna, to osoba ją prowadząca zostaje zawieszona w uczestnictwie jako ostrzeżenie, jeżeli ktoś przegnie pałe to zostanie usunięty z natychmiastowym skutkiem oraz dostaje bana na forum jak i na Discord, bez możliwości powrotu. 

Niektórzy zapomnieli, że przede wszystkim to jednak my wkładamy mase czasu na organizację dla was ZABAWY. Wycieczki osobiste nie będą więcej tolerowane.
Nowy zapis będzie tyczył się od dziś każdego kolejnego eventu oraz sezonu ligowego.
Pzdr,
Organizacja PSRace
Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach