Cayman Cup Dyskusja Ogólna - Page 6
Zaloguj
Szukaj
Display results as :
Advanced Search
Statistics
Mamy 125 zarejestrowanych użytkownikówOstatnio zarejestrował się Kiler__PSNasi użytkownicy napisali 1610 wiadomościin 119 subjects
Top posting users this week
3 Posty - 20%
2 Posty - 13%
2 Posty - 13%
2 Posty - 13%
1 Pisanie - 7%
1 Pisanie - 7%
1 Pisanie - 7%
1 Pisanie - 7%
1 Pisanie - 7%
1 Pisanie - 7%
Share
Go down
Reputacja : 0
Zobacz profil autora

Re: Cayman Cup Dyskusja Ogólna

on Pią Mar 30 2018, 13:27
Pytanie moje jest tylko takie czy zasady z białą linią są takie jak w tenisie, można przekroczyć białą linie (która należy do toru) ale trzeba jej dotykać jak w przepisach FIA, czy jest zakaz przekraczania obrysu białej linii? Bo regulamin tego nie określa, więc na ten moment przyjmuje że jeździmy jak w prawdziwym świecie. Nie potrzebne mi jest składanie protestów i celowo tego nie zrobiłem. Chce tylko wiedzieć wg jakich reguł gramy i nic więcej mnie nie interesuje, bo wtedy jest fun jak wszyscy wiedzą na czym stoją. 

P.S. Jak dostajesz strzała to wynosi na zewnątrz i są pewne znaczące problemy z pokonaniem kolejnego zakrętu szczególnie jak masz pokiereszowany samochód z nie swojej winy, ale odpuszczam...
Reputacja : 32
Zobacz profil autora

on Pią Mar 30 2018, 18:21
Pisałem już dawno, żeby sprecyzować w regulaminie jak traktujemy jazdę po linii ale mnie olano, twierdząc, że wszystko tam jest jasne. Teraz meewosh też pisze to samo, a nic w regulaminie nie określa, czy linia należy do toru, czy do niego nie należy. A wystarczyło skorzystać z proponowanego przeze mnie tekstu i nie byłoby problemu.

W sprawie wchodzenia i wychodzenia z pokoju wraz ze zmianą "powitania" i używania tego powitania jako "pisania na czacie", to jest to bardzo nieeleganckie zachowanie, jednak do tej pory niezabronione. Jednakże takie zachowanie jest równie nieeleganckie, jak nie zrestartowanie wyścigu, gdy wywaliło z niego ponad połowę stawki w krótkim czasie. Brak takiego restartu też nie jest w regulaminie zabroniony ale dobre dla ścigania to nie było.
W związku z tym jestem za anulowaniem wczorajszego R2, bo jeśli z 14 osób wyścig kończą 4, to choć wyścig ten wygrałem, to wolałbym o nim jak najszybciej zapomnieć.

Chcę również, po raz kolejny już, zaproponować pewne zmiany w regulaminie, które uniemożliwią takie "jaja' jak wczorajsze.
1. Wyścig może być przerwany i powtórzony tylko w trzech przypadkach:
a) w przypadku rozłączenia co najmniej 2 osób w ciągu jednego okrążenia, w czasie pierwszych 5-ciu okrążeń wyścigu.
b) rozłączenia więcej niż połowy stawki w czasie pierwszych 5-ciu okrążeń wyścigu.
c) w przypadku rozłączenia hosta.
2. Osoby rozłączone nie mają prawa powrotu do pokoju bez wezwania ich przez organizatora na PSN, chyba, że rozłączyło hosta.
3. Osoby rozłączone otrzymują punkty, jak za zajęcie ostatniego miejsca w wyścigu. O miejscach decyduje kolejność rozłączenia.
4. Osoby wracające do pokoju bez takiego wezwania otrzymują DSQ w wyścigu, w którym zostały rozłączone i w kolejnym wyścigu startują z ostatniego miejsca.

Zasada jest prosta. Wywaliło mnie, czekam aż wezwą mnie z powrotem. Nie wzywają, więc nie ma restartu i nie ma po co wracać do pokoju.
A dlaczego taka zasada? A dlatego, że od dawna wiadomo, że osoby wchodzące i wychodzące, bądź kolejny raz rozłączone często pociągają za sobą inne, z bardziej czułym na takie zmiany na serwerze łączem. Wczoraj mieliście tego dobitny przykład.
Drugą sprawą jest rozpraszanie jadących wciąż pojawiającymi się na czacie informacjami, że ktoś wszedł, a ktoś inny wyszedł, co nie sprzyja ściganiu.

Regulamin nie jest doskonały i można, a nawet trzeba go poprawiać i aktualizować. Ale trzeba to robić w miarę szybko i odpowiednio wcześniej, a najlepiej w takim terminie, jak jest napisane w regulaminie, a nie zmieniać zasad tuż przed samym startem wyścigu.
Zobacz profil autora

on Pią Mar 30 2018, 18:24
To widzę Old że jakiś dziwny wyścig jechałeś. To Puzel wygrał wyścig. Ty byłeś czwarty chyba. W pewnym momencie widziałem jak wychodzisz z pokoju a później widziałem Cie w kosmosie a nie na torze .
Reputacja : 2
Zobacz profil autora

on Pią Mar 30 2018, 18:36
No właśnie. Coś było nie tak. Vulgar gratulowal oldowi a ja go w ogóle nie widziałem ...
Zobacz profil autora

on Pią Mar 30 2018, 18:37
To rzeczywiście ciekawe, bo u mnie na 8 okrążeniu zostały na torze 4 osoby. Vulgar, Qverde, Aluzjonista i ja. Ja dojechałem na P1, vulgar na P2, Qverde na P3 a Aluzjonista na P4. Mam powtórkę Very Happy
Zobacz profil autora

on Pią Mar 30 2018, 18:39
prorock1975 napisał:No właśnie. Coś było nie tak. Vulgar gratulowal oldowi a ja go w ogóle nie widziałem ...
 Czyli Vulgar widział że ileś osób odpadło.
Zobacz profil autora

on Pią Mar 30 2018, 18:42
Tego nie wiadomo. To wie tylko on. Wiadomo, że ja widziałem, że wywaliło 10 osób do ósmego okrążenia.
Zobacz profil autora

on Pią Mar 30 2018, 19:21
Na live widać że zostało 9 Wink
Ja odpadlem, old i bytkuba
Zobacz profil autora

on Pią Mar 30 2018, 19:22
U mnie jeszcze jedna. Na początku w ogóle nie ruszyła.
Admin
Reputacja : 8
Zobacz profil autorahttps://www.youtube.com/channel/UCPP-qhGGej1tenl8CReMNAg?

on Pią Mar 30 2018, 19:28
U mnie brakowalo 3 osob. Bytkuby, adamcezary i prorock ktory chyba sam wyszedl. Sprawdze jak to wygladalo na powtorce ale ba streamie top 3 bylo inne jak old piszesz Very Happy
Puzel
Micek
Vulgar

Powiem szczerze ze w regulaminie jest ijete ze jesli 50% pokoju wyrzuci to restartujemy wyscig. Mam sze przeanalizowac sytuacje bo okazuje sie ze kazdy jehal swoj wyścig.

Ps pisze z tel bo jestem ppdczas wymiany kompa wiec sorki za bledy l. Poprawie je pozniej

Zobacz profil autora

on Pią Mar 30 2018, 19:40
Ja opuściłem wyścig bo wszyscy pozostali wylecieli na jednym zakręcie. Powiem że widok był całkiem zabawny .Smile
Zobacz profil autora

on Pią Mar 30 2018, 19:41
Wróciłem do pokoju i się zdziwiłem że jedziecie dalej ...
Admin

on Pią Mar 30 2018, 19:46
To jest wlasnie ten fun jaki daje nam gts. Postaram sie sprawdzic temat jak moze to niech wrzuci na yt moment w ktorym wyrzucilo polowe pokoju bo jestem ciekawy. Tak jak pisalem wczesniej u mnie brakowalo 3 osob wiec nie mialem podstaw zeby wyscig ppwtarzac. Old jesli chodzi o powtorzenie wyscigu to najpierw wolalbym sie upewnic co tak naprawde zaszlo. Obawiam sie ze resztę sezony bedzie trzeba rozergac na jedna runde 60min to zaoszczedzi nam wiwle czasu plus bedzie mozna restartowac pokoj jesli zajdzie taka potrzeba

Zobacz profil autora

on Pią Mar 30 2018, 20:38
Meewosh czy Ty sprawdzałeś swoje wyjazdy na Interlagos?
Zobacz profil autora

on Pią Mar 30 2018, 21:10
Czyli jest szansa na powtorke 2 rundy? 
Skoro tak to wyglada to moze zaczniemy godzine wczesniej? Jak zaczniemy restartowac serwer to 24 wybije, a wtedy predzej zapuka do mnie policja wezwana przez sasiada, ze mu sufit drzy od mojej kierownicy niz skoncze wyscig - wolalbym tego uniknac...
Admin

on Pią Mar 30 2018, 22:13
bytkuba napisał:Meewosh czy Ty sprawdzałeś swoje wyjazdy na Interlagos?
swoich nie sprawdzal ja musze je sprawdzic.

Zobacz profil autora

on Pią Mar 30 2018, 22:15
Hmm. Czyli wyniki nie są oficjalne.
Admin

on Pią Mar 30 2018, 22:19
Message reputation : 100% (1 vote)
Jezeli uwazasz ze meewosh mogl jechac nieprawidlowo to moge sprawdzic jego powtórkę nie mam z tym problemu

Zobacz profil autora

on Pią Mar 30 2018, 23:00
A oto moja powtórka z R2.
Pierwsze okrążenie - wylatuje Adamcezary, bytkuba i prorock.
Czwarte okrążenie - hvast
Siódme okrążenie - estring, puzel i kamil
Ósme okrążenie - nvilol, oscil i micek

Admin

on Pią Mar 30 2018, 23:07
Message reputation : 0% (1 vote)
GTPL_oldboy1957 napisał:A oto moja powtórka z R2.
Pierwsze okrążenie - wylatuje Adamcezary, bytkuba i prorock.
Czwarte okrążenie - hvast
Siódme okrążenie - estring, puzel i kamil
Ósme okrążenie - nvilol, oscil i micek

Jutro chetnie obejre ale widze ze chyba sam do konca jechales Very Happy obejrzyj sobie stream axe seby i errora to wywroci twoj swiat do gory nogami. Jeszcze rozumialem ze nie u wszystkich padal deszcz w pc2 ale nigdy nie zrozumiem pd ze mozna tak popsuc zabawe w libby ze kazdy jedzie sam ze soba

Zobacz profil autora

on Pią Mar 30 2018, 23:12
W GT6 też był problem z deszczem  Very Happy
Zobacz profil autora

on Sob Mar 31 2018, 01:23
vulgar napisał:Jezeli uwazasz ze meewosh mogl jechac nieprawidlowo to moge sprawdzic jego powtórkę nie mam z tym problemu

To tak dla informacji podam że sprawdziłem kilka osób które kar w R2 nie dostały i o dziwo "sprawdzanie praktycznie każdego zakrętu" nie miało tu miejsca. A jeśli miało to nie dokładnie. Nie da się nie zauważyć że ktoś opuścił tor 9-10 razy a kary brak.
Zobacz profil autora

on Sob Mar 31 2018, 03:08
Hahahaha Kaz się bawi w fizykę kwantową. Adam, Ty i trzech kolegów jechaliście swój wyścig równolegle do naszego, ale jakby w innym wymiarze Very Happy
Ja tam ufam streamowi Wink
Zobacz profil autora

on Sob Mar 31 2018, 12:14
Dziwne ze ponoc wywalilo mnie na 8 okr bo jechalem do konca wyscigu :p
Zobacz profil autora

on Sob Mar 31 2018, 13:02
old u mnie uderzyles w bande zatrzymales sie i wyszedles z pokoju - a tak to reszta stawki byla ... no nic- gowniana gra :D
Powrót do góry